Eliminacje powiatowe OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”w Janowie Lubelskim

zdjęcie

W dniu 02 kwietnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Janowie Lubelskim przeprowadzono XLII eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

zdjęcie

W eliminacjach udział brali uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu janowskiego, wyłonieni w ramach eliminacji gminnych.
W skład komisji konkursowej weszli Pan mł. bryg. Tomasz Serwatka – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Janowie Lubelskim, asp. sztab. Michał Jakubiec oraz mł. kpt. Wiktor Albiniak.
W trakcie konkursu swoją obecnością zaszczycił Pan Witold Kowalik, Prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Janowie Lubelskim.

zdjęcie

W wyniku części konkursowej obejmującej etap pisemny i ustny eliminacji powiatowych wyłoniono zwycięzców, którzy reprezentować będą powiat janowski na etapie eliminacji wojewódzkich OTWP.

zdjęcie

Klasyfikacja w poszczególnych grupach wygląda następująco:

I grupa

  • 1. Filip Taradyś

II grupa

  • 1. Jakub Góra

III grupa :

  • 1. Justyna Pikula

Zwycięzcy z poszczególnych grup zakwalifikowani zostali do eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w Lublinie w II połowie kwietnia.

Tekst KPPSP Janów Lubelski

Skip to content